Hizmet Koşulları

Hizmet Koşulları sözleşmemize hoşgeldiniz. HostingUsta | Hosting her daim kullanıcılarına şeffaf yönüyle hizmet vermektedir. Sözleşme şartlarımız belirli aralıklarla olası bir eşitsizlik yaşanmaması adına değişim yaşanırsa gözden geçirilir ve tekrar yayınlanır. Genel şartlarımız tüm müşterilerimiz için geçerlilik gösterdiği için internet sitemizden erişebilirsiniz.

1. Sözleşme koşulları 'Müşteri' ve HostingUsta arasında imzalanacaktır.

2. Sözleşmenin ana formu 'Müşteri' kurumsal internet servisleri(Cloud,CDN,Email,Web Hosting,Alan Adı,SSL vb.) almak ve/veya mevcut müşterilerini HostingUsta altyapısında barındırmak üzere yapılmış bir anlaşmadır.

3. 'Müşteri' verilerini HostingUsta verimerkezinde saklayacak ve herhangi bir aksaklık halinde güvenlik,network ve elektrik kapsamlarında HostingUsta'yı mesul tutabilecektir.

4. HostingUsta, 'Müşteri'sine ücretsiz trafik monitoring, 1 adet servis monitoring(daha fazlası için ücret alınacaktır), ve ücretsiz 50 GB'a kadar aylık yedekleme hizmeti sunmayı garanti eder.

1. Satın alınan servisler cloud sunucu,dedicated,alan adı,SSL ücretin tamamı ödendikten sonra teslim edilir.

2. CDN Müşterilerimiz kullan-öde(payg) sistemine tabî oldukları için her ayın 25. günü kullanımlar hesaplandıktan sonra ayın son iş günü faturası kesilip kargo ile belirttiği adrese ücretsiz olarak kargolanır.

3. Genişleme satın alan müşterilerimiz, ayın yarısında genişleme aldı ise ayın yarısı sabit yarısı ise yeni fiyatlama üzerinden hesaplanarak faturası kesilir. Eğer müşterimiz yanlış veya fazla bir fatura aldığını düşünüyor ise bu konuda detayı bize 0212 951 0 755 telefon numaramız üzerinden mesai saatleri içerisinde bildirebilir.

4. Fatura dönemi tekrarlayan müşterilerimiz fatura kesiminden 7-10 gün öncesinden otomasyon üzerinden proforma faturalarını görebilirler. Eğer yanlış faturalandırma söz konusu ise yine telefon veya ticket açarak bize bildirebilirler.

1. İşbu sözleşme müşteriyle 12 aylık periyodlarda yapılır. Takip eden sene HostingUsta , Müşteri'ye mevcut kondisyonlar ölçüsünde sözleşme bitimine 1 ay kala yeni sözleşmeyi gönderir.

2. Ödemeler 30 günden fazla gecikirse HostingUsta verdiği servisi kesme hakkına sahip olacaktır.

3. Servis kesilmeden önce Müşteri telefon ve e-mail yolu ile bilgilendirilir.